Newsy

Przydatne linki

Na skróty

silikonowanie pure silikon logo
Ikona kontakt silikonowanie

Zadzwoń do nas

+48 501 69 69 63

Firma Pure Silikon, cieszy się dobrą renomą w zakresie profesjonalnych usług. Możemy pracować przy dużych projektach komercyjnych i budowlanych, jak również obsługujemy mniejszych generalnych wykonawców dla których problematyka profesjonalnego uszczelniania spoin jest elementem kluczowym przy realizacji projektu.

 

Rozmiar naszej firmy daje pewność że jesteśmy w stanie szybko i dokładnie reagować na zapytania ofertowe, terminowo rozpoczynać projekty, oferować elastyczność i zamykać projekt z wysokim poziomem satysfakcji. Wielu jednoosobowych operatorów lub mniejszych firm może być zmuszonych do opóźnienia rozpoczęcia projektów z powodu innych priorytetów. Z naszymi 15 profesjonalistami od silikonowania w naszym zespole masz gwarancję szybkiej obsługi Twojej inwestycji.

 

 

Usługi silikonowania spoin dla sektora B2B

Kontakt

Usługi silikonowania spoin dla sektora b2b

Profesjonalne usługi silikonowania bazują na wiedzy technologicznej

 

Główna różnica między klejami a uszczelniaczami polega na tym, że uszczelniacze zazwyczaj mają niższą wytrzymałość i większe wydłużenie niż kleje. Głównym celem szczeliwa jest uszczelnienie połączeń i połączeń. Przywierają do podłoża i są odporne na warunki otoczenia, pozostając związane przez wymagany okres eksploatacji zespołu. Szczeliwa zawierają obojętny materiał wypełniający i są formułowane z elastomeru, aby zapewnić wymaganą elastyczność i wydłużenie. Zwykle mają konsystencję pasty, aby umożliwić wypełnienie szczelin między podłożami.

Uszczelniacze ścian nie powinny spływać, ponieważ po nałożeniu na ściany powinny pozostać na swoim miejscu bez deformacji, płynięcia lub ugięcia. Norma europejska EN 27390 lub ISO 7390 zapewnia metodę badania odporności na zwisanie pionowe i określa, że ​​w tym konkretnym teście powinna ona wynosić mniej niż 3 mm.

 

Uszczelniacze podłogowe muszą wpłynąć do spoin, ale na tyle, aby wypełnić spoinę, ponieważ i tak zostaną wciśnięte w spoinę przez pracownika odpowiednim narzędziem.

 

Z drugiej strony szczeliwo musi być łatwo wytłaczalne z ręcznych nabojów za pomocą pistoletu lub czasami pistoletu pneumatycznego.

Uszczelniacze są ciężkimi, gęstymi pastami, dlatego ich lepkość (zazwyczaj w zakresie od 80000 do 400 000 mPas) nie ma znaczenia dla użytkownika końcowego.

 

Dlatego producenci uszczelniaczy stosują test w celu pomiaru natężenia przepływu: norma ASTM C 603 mierzy to, wyciskając 200 gramów uszczelniacza przez otwór 5 mm pod ciśnieniem 3 barów w różnych temperaturach