Newsy

Przydatne linki

Na skróty

silikonowanie pure silikon logo
Ikona kontakt silikonowanie

Zadzwoń do nas

+48 501 69 69 63

Wyspecjalizowani aplikatorzy doskonale rozumieją techniczne komponenty uszczelniania. Nasza wiedza i doświadczenie w tym zakresie sięga głębiej niż krótkie informacje zawarte w typowych kartach technicznych, na których opiera się wielu mniejszych i mniej doświadczonych aplikatorów

Wąska specjalizacja

Nasze produkty, metodologia, standardy jakości, wiedza fachowa, doświadczenie i wykonanie zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny. Nasze indywidualne rozwiązania są projektowane w oparciu o przekonanie, że uniwersalne podejście wielu innych firm zajmujących się uszczelnianiem połączeń nie daje najlepszych wyników

Standardy

Wszystkie prace są skrupulatne, w 100% gwarantowane i wspierane naszą szeroką gwarancją na produkty i usługi.

Gwarancja wykonania

Zespół ds. zapewnienia jakości przeprowadza wyrywkowe kontrole w celu zapewnienia, że ​​standardy firmy są konsekwentnie przestrzegane.

Kontrola jakości

Jesteśmy w stanie szybko i dokładnie reagować na zapytania ofertowe, terminowo rozpoczynać projekty, oferować elastyczność i zamykać projekt z wysokim poziomem satysfakcji. Wiele jednoosobowych instalatorów lub mniejszych firm może być zmuszonych do opóźnienia rozpoczęcia projektów z powodu innych priorytetów.

Szybkość działania

Nasi w pełni wyszkoleni i profesjonalni instalatorzy, z wieloletnim doświadczeniem, są wydajni, metodyczni i dokładni w zakresie technik instalacyjnych. Pracują również dokładnie nad szczegółowymi przepływami pracy, poświęcają czas na czyszczenie i przygotowywanie podłoży oraz używają neutralnych płynów narzędziowych, aby zapobiec niedopuszczalnemu (i kosztownemu w naprawie) wyciekom, plamom, nierównomiernemu odbiciu światła czy korozji elementów. 

Wyszkoleni pracownicy

 

Dlaczego powinieneś wybrać specjalistów od Pure Silikon 

Zaufaj naszym usługą a zyskasz kolejne korzyści:

  • Nasi eksperci są bardziej wydajni i pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze

  • Zawsze gwarantujemy jakość naszego wykończenia

  • Zwracamy szczególną uwagę na czyszczenie i konserwację

  • Wspieramy Cię w wyborze produktów

  • Doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji